Ukrayna Öğrenci Danışmanlığı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İletişim numaralarımız veya İstanbul ofisimiz aracılığıyla bire bir görüştüğünüz temsilcimizin yönlendirmeleri dahilinde sezon içi erken kayıt veya sezon kayıt tarihleri arasında istediğiniz tarihten, Kharkiv’e geliş gününüze kadar İstanbul (TR) temsilcimizden tüm bilgi ve sorularına yanıt alarak tüm detayların bilincinde olarak Kharkiv’e varmaktasınız. Şehirde ki ilk dakikanızda Rusça-Türkçe danışmanınız sizleri karşılayıp; Sizin için ayarlanmış özel araç ile kampanyamız dahilinde seçebileceğiniz şehir merkezinde bulunan 5 yıldızlı otelinize yerleştirdikten sonra tercihiniz dahilinde Akşam yemeği eşliğinde hem şehir hemde Kharkiv’de yaşam olanakları hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu sırada siz daha uçaktayken ayrıltılmış olan kayıt ve tercihen Yurt veya evinizin telefon görüşmeleri ve anlaşmaları tamamlanmış olup geldiğiniz günden itibaren 48 saat içinde tüm kayıt ve yerleşim işlemlerini bitirme garantisini vermekteyiz. Daha siz uçaktayken halledilen işlerinizle sadece imzanızın atılması için bekletilen belgelerden başka bir işle uğraşmaksızın rahat bir kayıt ve şehir turu için tercihinizi ukraynaogrenci.com‘dan yana Kullanmanız dileği ile…

Tecrübemizden Faydalan!

0
Senelik Öğrenci Danışmanlığımızda
0
Mezun Verdik ve
0
Öğrencimize Danışmalık Hizmeti Sağladık.

Ukraynaogrenci.com ile Çalışmanın Avantajları

Ne görüyorsan O!

Sitemizce tarafınıza taahüt edilen tüm işlemler eksiksiz bir şekilde yerine getirilir!

Anlaşamayacağım Derdi Yok!

Ukrayna'da herhangi bir soru ya da sorununuzda sizlere 7/24 yardımcı olacak Türkçe - Rusça çevirinizi gerçekleştirip sorunuzu yanıtlayıp sorununuzu çözecek bir eğitim danışmanınız bulunmaktadır.

Yerimiz Belli!

İstanbul ofisimizin de Ukrayna'da üniversite kampüsü içerisinde bulunan ofisimizin de kapıları sizlere sonuna kadar açıktır.

Fark Var!

Hiç bir sitede bulunmayan noter tasdikli ve patentli promosyonlarımız ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer al; farkını ortaya koy!

Her Bütçeye Uygun

Her keseye uygun eğitim paketlerimizle ödeyeceğiniz miktarı siz belirleyin!

5 Yıldızlı Eğitim

Ukrayna'ya varışından itibaren otelinden eğitimini, yaşamından konaklamanı 5 yıldız konforuyla yaşa; eğitim hayatının tadını çıkar!