Ukrayna'ya Geldiğinde Süprizlerle Karşılaşma!

Şeffaf, uygun, akılla dalga geçmeyen paket içeriklerimizle Ukrayna’da hep güvende kal!

Üniversite kabul belgesinin temini ve öğrenci adayına teslimi

Üniversite Kabul Belgesi – Öğrenci adayının Ukrayna’da okuyabilmesinin; Ukrayna Yüksek Öğrenim Kurumu tarafınca onaylandığını ve okuması için herhangi bir sakınca bulunmadığını belirten belgedir.

Belgenin Öğrenci Adayına Teslimi – DHL kargo aracılığıyla; bulunduğunuz şehre göre 4 ila 6 gün içerisinde tamamlanan ulaştırma sürecidir.

Vize işlemleri

Öğrenci adayının, Ukrayna’da Üniversite okuyabilmesi için D Tipi vizeye sahip olması geremektedir. Danışmanlığımız, tarafınızca aktarılan belgeler eşliğinde ilgili vize sürecini takip etmekte ve 7 ila 15 iş günü arasında sonuçlandırılmaktadır.

Pasaportunuz, tarafınıza Ukrayna öğrenci vizeniz işlenmiş şekilde gönderilmektedir.

Uçak Bileti

Paket içeriğindeki uçak biletleriniz, Pegasus Havayolları aracılığıyla İstanbul çıkışlı şekilde ve Super EKO Paket olarak sağlanmaktadır.

*Aktarma uçuşlarınız pakete dahil değildir.

Üniversite Kayıt İşlemi

Öğrenci adayı’nın üniversite kampüsüne transferine müteakip, yabancı öğrenci dekanlığında yapılacak olan kayıt işlemlerini kapsamaktadır.

Yurt Kaydı

Üniversite içerisinde bulunan ve Türk öğrencilere ayrılmış özel yurt odalarında 1 (bir) akademik takvim yılında ki konaklama bedelini kapsamaktadır.

Oturum izni işlemleri

Ukrayna’da eğitim görecek olan öğrencinin eğitim süresi boyunca Ukrayna sınırları içinde yasal şekilde kalmasını sağlayacak “oturum izni” olarak adlandırılan belgenin öğrenciye temin edilmesini kapsamaktadır.

Havalimanı Transferi ve Otel Konaklaması

Öğrenci’nin Havalimanına indikten sonra pasaport kontrolünü geçmesine müteakip; öğrenciyi, kendisine atanmış özel danışmanının karşılaması ve anlaşmalı olduğumuz otellerde 2 gece konaklamasını içermektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Otellerimiz aşağıdaki gibidir.

Alışveriş turu & şehir oryantasyonu

Öğrenci’nin şehir içerisinde bir ihtiyacı olduğunda, alışverişelerini yapabileceği mekanların yerinde gösterilmesini içermektedir.

7/24 Yerinde Destek

Ukrayna’da ki tüm sorun ve sorularınızı iletebileceğiniz; adınıza atanmış danışmanınızı ya da 7/24 hizmet verdiğimiz canlı destek hattımızı kapsamaktadır.

Ukrayna Öğrenci Başlangıç Kiti

Ders kitapları, telefon hattı, E-Ticket, içerisinde sebze/meyve gibi günlük yaşamda en çok lazım olan kelimelerin telaffuzu ve Türkçe anlamı bulunan cep sözlüğü vb. gibi günlük hayatı kolaylaştıracak birçok materyali içermektedir.

80 saat Türkçe ETÜT

Türk öğretmen eşliğinde, ders sonrasında Etüt niteliğinde Türkçe – Rusça dersleri kapsamaktadır.

*İlgili seçenek tüm paketlerimizde bulunmamaktadır.

Çarkıfelek ile %50 indirim imkânı

Eğitimini daha ucuza getirmek ister misin? Çarkıfeleği döndür; %50 net indirim kazan!
Detayları incele

Cashback kulağa hoş geliyor!

Üniversite kaydını tamamladıktan sonra para iadesi mi?
Detayları incele