En Uygun Yurt Seçenekleri Ukraynaogrenci.com Ayrıcalığıyla...

Artık Ukrayna’da bir öğrenci olarak eğitim gördüğünüz ya da göreceğiniz üniversitenin seçimi kadar, konaklayacağınız yerin de seçimi yüksek önem arz etmektedir. Evinizin konforuna en yakın konaklama seçenekleri konusunda ukraynaogrenci.com sizlere birçok seçenek sunuyor.

Bu seçeneklerin ilki yurt konaklamasıdır. Yurt odaları, standart yurt odası, üniversite ile anlaşmalı olarak siz öğrenci ya da öğrenci adaylarımız için özel olarak hazırlanmış Özel yurt odası ve tek kişilik ultra lüks yurt odası (Görselde bulunan oda) olarak 3 farklı çeşit ile bölümlendirilmiştir.

Bir diğer seçenek ise ev kiralamadır. Okuduğunuz şehirde bulunan evlerin kiralarını belirleyen en önemli unsur evin bulunduğu lokasyondur. Ev kiralama konusunda ukraynaogrenci.com; tarafınıza atanan özel temsilci aracılığıyla sizlere gereken tüm yardımı sağlamaktadır.

Özel Yurt Odaları

Özel yurt odaları, üniversite kampüsü içerisinde bulunan 24 saat güvenlikli yurt içerisinde bulunan 2 kişilik odaları kapsamaktadır. İlgili konaklama türünde okul ücretine küçük bir fiyat farkı eklenerek sağlanır. Odalar standar odalara göre daha lükstür. İlgili konaklama türünde bulunan özel odalarımızda mutfak, banyo ve tuvalet yalnızca 6 kişi için özel olarak bulunmaktadır.

Ultra Lüks Yurt Odaları (İlk Görselde Bulunan Oda)

Ultra lüks yurt odaları, üniversite kampüsüne yakın, 24 saat güvenlikli yurt içerisinde bulunan tek kişilik odaları kapsamaktadır. İlgili konaklama türünde yalnızca ilk 2 aylık ödeme paket içeriğine dahil edilmektedir. Oda içerisinde LCD Televizyon, ısınma, soğutma standart olarak sunulmaktadır. Mutfak, banyo ve tuvalet kişiye özeldir.

Ev kiralama

Ev kiralamada tamamen bütçeniz doğrultusunda tarafınıza atanmış özel temsilciniz ile birlikte evleri yerinde görüntüleyerek ilgili yardımlar yapılmaktadır. Ev kirası paket ücretine dahil olmayıp; bu işlem için ekstra hiç bir ücret alınmamaktadır.

Konaklama Seçeneklerimiz

Standart Yurt Odaları

Standart yurt odaları, üniversite kampüsü içerisinde bulunan 24 saat güvenlikli yurtlarda bulunan 2-3 kişilik odaları kapsamaktadır. İlgili konaklama türü okul ücretine dahil olup; ek bir ücret talep edilmemektedir. Odalarda ısınma, soğutma, internet gibi temel ihtiyaçları standart olup, mutfak, banyo tuvalet gibi diğer ihtiyaç kalemleri ortak alanlarca sağlanmaktadır.

Özel Yurt Odaları